2019 жылдың «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің» ММ жоспары негізінде, «Қостанай қаласы білім бөлімінің техникалық шығармашылық мектебі» ҚММ базасындағы «Рухани жанғыру» бағдарламасын іске асыру негізінде  «Туған өлкенің табиғаты мен фаунасы» және «Қалдықтардың екінші өмірі» бөлімдерінде «Менің шағын отаным» қалалық сайысы өтті.

Сайыста барлық білім беру мекемелерінің өзінің шағын отанының табиғатын, экологиялық мәдениетін сақтау және кешенді меңгеруіне қызығушылық танытқан 10 нан 16 жас аралығындағы барлық оқушылар қатыса алды.

Сайыстың ұйымдастырушылары «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі» ММ және «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің техникалық шығармашылық мектебі» ҚММ. Жюри құрамына осы ұйымдардың жұмыскерлері енді.

Қорытындыларды шығара отыра «Қалдықтардың екінші өмірі» бөлімінде бір жұмыстың орнына 2-6 жұмыс ұсынған мына мектептердің белсенділігін атады № 15 ом, № 13 НЖМ, № 25 НЖМ, № 20 ом, № 4 ом, № 17 ом, № 1 мл,  № 3 мг, № 5 ом. Осы бөлім бойынша нәтижелер келесі:

«Идеяның креативтілігі» номинациясы:

1 орын – Радченко Дарья и Байгереева Регина ( № 1 мл);

2 орын – Тохтарбаев Ескендір (№ 9 ом);

2 орын -  Жученко Антон (№ 17 ом);

3 орын -  Шамел Ақжол (№ 24а мг);

3 орын – Ефремова Дарья (№ 16 ом).

 

«Пластик пен пенопласттың екінші өмірі» номинациясы:

1 орын – Петрова София (№ 13 НЖМ );

2 орын – Регель Артем, Эмтер Егор (ФМЛ);

2 орын – Казыбекова Томирис (№ 10 ом);

3 орын – Кине Никита (№ 4 ом);

3 орын – Филиппов Никита ( № 18 мг).

 

 «Ағаш қалдықтарынан кәдесыйлар» номинациясы:

1 орын – Мадиев Диас ( № 3 мг);

2 орын – Курной Никита  (МТШМ);

3 орын – Иванько Максим (№ 13 НЖМ).

 

 «Металлдан сиқырлық» номинациясы:

1 орын – Бачагов Максим,  Вебер Иван ( № 5 ом);

2 орын –  Бабинец Михаил (№ 3 мг);

3 орын – Такенов Аяз (№ 20 ом).

«Шыны мен матаның екінші демі» номинациясы:

1 орын – Жумабаев Темирлан ( № 5а мг);

2 орын – Сыздыкова Кунсулу (№ 20 ом);

2 орын – Хроменок Кристина ( № 14 НЖМ);

3 орын – Каратаев Тамерлан (МБШМ).

«Қағаз қалдықтарының екінші өмірі» номинациясы:

1 орын – Мурзакулова Даяна (№ 30 ом);

2 орын – Вороной Иван (№ 8 ом);

2 орын – Куандыкова Элонура (№ 15 ом);

3 орын – Бачагов Максим, Вебер Иван (№ 5 ом).

Фотоколлаждар бөлімінде Қостанай қаласының келесі білім беру мекемелері қатысты: ом № 16, 115, 10, 22, 15, 17, 4, 20, 30, 5, 19, ФМЛ, ГМГ, ДОМ, НЖМ 13, 14, 25,  5а мг, 24а мг, 18 мг, МТШМ. «Туған өлкенің табиғаты мен фаунасы» тақырыбы бойынша жұмыстар ұсынылды.  Бұл бағыт бойынша нәтижелер келесі:

1 орын – Терентьев Захар (МТШМ);

1 орын – Мангасарян Артем (ДОМ);

1 орын – Миронов Сергей ( № 18 мг);

1 орын – Хоменко Екатерина ( № 16 ом);

1 орын – Фоменко Александра (№ 19 ом);

1 орын – Терентьев Захар (№ 17 ом);

1 орын – Степанов Егор (ФМЛ);

2 орын – Кузнецова Арина ( № 16 ом);

2 орын – Дихаева Аружан (МГГ);

2 орын – Ваулин Герман      (№5мг);

2 орын – Борщаговская Дарья (№ 30 ом);

3 орын – Наурызбек Анжар (№  15 ом);

3 орын – Поливко Максим (№ 14 НЖМ);

3 орын – Хайрова Алиса (№ 14 НЖМ);

3 орын - Хамзан Арсан  (№ 5ом);

3 орын – Калюжная Анастасия  (№ 5 НЖМ);

3 орын – Воронков Максим (№ 19 ом);

3 орын – Чупахин Артем (№ 22 ом).

Сайыстың екі бөлімі бойынша ұсынылған жұмыстардың саны мен сапасы Қостанай қаласының білім беру ұйымдарына балалар мен ересектердің өзінің шағын отанының табиғатын, экологиялық мәдениетін сақтау және кешенді меңгеру бойынша насихаттау куә болады. Сайыстың қорытындылары бойынша барлық жүлдегерлер мен оларды дайындаған педагогтар білім бөлімінің мақтау қағазымен марапатталған.

 

1  2 3 4 5

gos zakup kazҰлттық білім беру деректер қорыegovbilimland logotip
 kazteleradio egov semya kaz