Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің және ПБ бірлескен іс - шаралар жоспарына сәйкес, балалардың жол-көлік жарақаттануының алдын алу, оқушыларға көшелер мен жолдарда қауіпсіз жүріс-тұрыс дағдыларын үйрету, жол қозғалысы ережелерін білудің сапасын жақсарту мақсатында 2019 жылғы 15 ақпанда №22 орта мектеп базасында 5-11 сынып оқушылары арасында Жол қозғалысы ережелері бойынша Олимпиада өткізілді.

Қорытындысы бойынша жеңімпаздар жарияланды:

  1. Жалпы командалық есепте:

1 орын –№22 орта мектебі

2 орын –№9 орта мектебі

3 орын –№10 орта мекебі

  1. 5-11 сынып оқушылары:

І орын:

Бермуканова Нурай – 29 ұпай (5 сынып, №9 ОМ)

Сейткалиева Медина – 29 ұпай (5 сынып, СМГ)

Сидоров Денис – 28 ұпай (6 сынып, №22 ОМ)

Панасенко Анна, 30 ұпай жинады (7 сынып, ФМЛ)

Сосновский Владислав – 30 ұпай (8 сынып, №22 ОМ)

Топакова Карина – 27 ұпай (9 сынып, №22 ОМ)

Белов Владимир – 29 ұпай (10 сынып, №22 ОМ)

Шестириков Иннокентий – 30 ұпай (11 сынып, №22 ОМ)

II орын:

Ибраев Адиль – 28 ұпай (5 сынып, №22 ОМ)

Семикоз Софья – 25 ұпай (6 сынып, ФМЛ)

Баукенов Дильшат – 23 ұпай (7 сынып, №22 ОМ)

Шарипова Диана – 21 ұпай (8 сынып, №10 ОМ)

Хохрякова Анна – 21 ұпай (8 сынып, №21 ЖБНМ)

Поляниченко Никита – 22 ұпай (9 сынып, №21 ЖБНМ)

Домов Кирилл – 22 ұпай (10 сынып, №2 МЛ)

Дауренов Ильяс – 22 ұпай (10 сынып, №23 ОМ)

Куантаев Адлет – 27 ұпай (11 сынып, №9 ОМ)

III орын:

Григоревская Виталина – 21 ұпай (5 сынып, №18 МГ)

Кайсарова Дана– 22 ұпай (6 сынып, №10 ОМ)

Канахина Виктория – 21 ұпай (7 сынып, №16 ОМ)

Кенжетаева Жанна – 21 ұпай (7 сынып, №21 ЖБНМ)

Поляничко Алексей – 20 ұпай (8 сынып, №7 ОМ)

Өмірбек Елнұр – 20 ұпай (8 сынып, №9 ОМ

Тәшен Темірлан – 20 ұпай (8 сынып, №15 ОМ

Андроник Александр – 20 ұпай (8 сынып, №16 ОМ)

Гефель Илья – 19 ұпай (9 сынып, №3 МГ)

Аношкин Данил – 19 ұпай (9 сынып, №5 ОМ)

Бублий Егор – 19 ұпай (9 сынып, МГГ)

Шалыгина Снежана – 19 ұпай (9 сынып, №17 ОМ)

Раздрогова Анастасия – 19 ұпай (9 сынып, №30 ОМ)

Каптел Константин – 20 ұпай (10 сынып, №3 МГ)

Кисыкова Сабина – 20 ұпай (10 сынып, МГГ)

Уакбаева Жанель – 20 ұпай (10 сынып, №15 ОМ)

Кудревская Алина – 24 ұпай (11 сынып, №7 ОМ)

Медиткали Ильяс – 24 ұпай (11 сынып, №10 ОМ)

Феник Вадим – 24 ұпай (11 сынып, №30 ОМ)

Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

 

1 2 5

3 4

 

gos zakup kazҰлттық білім беру деректер қорыegovbilimland logotip
 kazteleradio egov semya kaz