2020 жылдың 1-15 шілде аралығында туған өлкенің тарихын зерттеу арқылы отансүйгіштік пен азаматтыққа тәрбиелеу мақсатында облыстық жас патриоттар дистанциялық форумының қалалық кезеңі өткізілді.

Байқауға №1 МЛ, №5а МГ, №6 ОМ, №7 ОМ, №10 ОМ, №11 ОМ, ГМГ, №14 ЖБНМ, №16 ОМ, №18 МГ, №19 ОМ, № 21 ЖБНМ, № 22 ОМ, № 23 ОМ, № 25 ЖБНМ, № 115 ОМ, № 122 ОМ, ФМЛ, БММ, Аула клубы қатысты.

Байқау қорытындысы бойынша «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі» ММ 16.07.2020 жылдың № 670 бұйрығы негізінде келесі жүлделі орындар анықталды:

«Неге мен өзімді патриот деп санаймын?» шешендік өнер байқауы:

1 орын - №1 МЛ, Туркестанова Ксения;

2 орын - МГГ, Омарова Айдана;

3 орын - №7 ОМ, Трубецкой Дмитрий.

«Менің сүйікті өлкем...» эссе байқауы:

1 орын - №1 МЛ, Рыченко Валерия;

1 орын - №25 ЖБНМ, Шилецкая Карина;

2 орын - №19 ОМ, Заварыко Ульяна;

2 орын - Аула клубы, Бондарик Карина;

3 орын - №14 ЖБНМ, Турченко Даниил;

3 орын - ФМЛ, Демина Тетян.

«Сені мақтан тұтамын, Қазақстаным!» патриоттық әндер байқауы:

1 орын - БММ, «Liberta» академиялық ән айту балалар ансамблі;

1 орын – Аула клубы, Ильдинбаева Дана;

1 орын - МГГ, Березовская Анастасия;

2 орын - ФМЛ, Гаан Артур;

2 орын - №7 ОМ, Ким София;

3 орын - № 23 ОМ, «Домисольки» вокалды-хор ұжымы.

«Мейірімді іс» бейнероликтер байқауы:

1 орын - №22 ОМ, шығармашылық ұжым;

1 орын - Аула клубы, Браун Артем;

2 орын - ФМЛ, Пунуровская Ксения;

3 орын - №21 ЖБНМ, Мурзакаев Эмиль.

«Қазақстан – менің Отаным» атты авторлық өлеңдер сайысы:

1 орын -Аула клубы, Бабарыкина Екатерина;

2 орын - №19 ОМ, Каримова Анастасия;

3 орын - №10 ОМ, Сәрсенбек Аиша.

«Біздің күшіміз-бірлікте!» сурет сайысы:

1 орын - №14 ЖБНМ, Кокирова Аурика;

1 орын - Аула клубы, Ершикова Анна;

1 орын - Аула клубы, Кочайкин Кирилл;

1 орын - Аула клубы, Шаменова Махаббат;

2 орын - №5а МГ, Пустовая Владислав;

2 орын - №23 ОМ, Айткужина Анель;

2 орын - №22 ОМ, Минина Вера;

2 орын - Аула клубы, Килин Максим;

3 орын - №1 МЛ, Мунбаева Динара;

3 орын - №21 ЖБНМ, Щеглова Яна;

3 орын - Аула клубы, Исакова Ксения;

3 орын - Аула клубы, Смоленская Кристина.

Жеңімпаздардың байқаулық жұмыстары облыстық қашықтық жас патриоттар форумына қатысу үшін жіберілді. Барлық жеңімпаздарды құттықтаймыз!

gos zakup kazҰлттық білім беру деректер қорыegovbilimland logotip
 kazteleradio egov semya kaz