ТАӘ Лауазымы Телефоны Ішкі
Басшылық
 Цымбалюк Василий Александрович
Білім бөлімінің басшысы 54-30-07  
Уразбаева Гульсум Адильхановна
Басшының орынбасары 54-99-54  
Елисеев Дмитрий Владимирович
Басшының орынбасары 39-25-14  
Сулейменова Асем Талгатовна
Басшының көмекшісі 54-30-07
101
Факс: 54-37-95
Жалпы орта білімді дамыту секторы
Елешова Галия Жумабековна
Сектор меңгерушісі 54-71-30
141
 Мащенко Екатерина Витальевна
Бас маман 54-71-30
143
Ильясова Гульмира Капсабитовна Сектор басшысы (ҰБТ) 54-71-30 142
Рахимова Гизат Батыржановна
Бас маман (жаппай оқыту) 54-71-30
144
Әдістеме кабинеті
Мухамеджанова Айнагуль Казбаевна Әдістеме кабинетінің меңгерушісі 54-01-13 149
 Садвакасова Зауреш Нуралиновна
Биология және химия секторының басшысы 54-15-91 157
Ерденова Багитнур Егизбаевна
Тарих және география секторының басшысы  54-15-91 153
Адамбаева Майра Навановна
Бастауыш сынып секторының басшысы  54-15-91 161
Каримова Актоты Олжабаевна
Қазақ тілі және әдебиеті секторының басшысы  54-15-91 159
Киякбаева Айжан Лаиковна
Математика, физика және информатика секторының басшысы  54-15-91 160
 
Дене шынықтыру секторының басшысы 54-15-91 147
Тихон Валентина Николаевна
Шет тілі секторының басшысы  54-15-91 150
Габдуалиева Дамеш Кожмухамбетовна
Орыс тілі және әдебиеті секторының басшысы 54-15-91 151
Тәрбие жұмысы бөлімі
Донскова Марина Григорьевна Бөлім басшысы 54-52-97 135
 Нугуманова Нургуль Куанышбековна Құқық бұзушылықты алдын алу секторының басшысы 54-52-97 139
Сазанбаева Мирагуль Багизатовна Эстетикалық цикл секторының басшысы 54-52-97 138
Уразалина Саулегуль Сералиновна Кітапхана ісі секторының басшысы  54-52-97 137
       
Мектепке дейінгі білім секторы
Попова Галина Алексеевна
Бөлім басшысы 54-27-20
173
Боранбаева Ажар Кушековна
Сектор басшысы 54-27-20
174
Уразбекова Кульбарам Жаксылыковна Сектор басшысы 54-27-20 175
Искакова Гульнар Рахимовна
Сектор басшысы 54-36-14
176
Бектасова Асия Курмангалиевна 
Инспектор 54-36-14
176
Білім беру мекемелерінің тіршілік әрекетін қамтамасыз ету секторы
Терентьев Евгений Вячеславович
Сектор меңгерушісі 54-44-73
110
Камалханова Гаухар Кизатовна 
Әдіскер 54-44-73
113
Гердт Ирина Андреевна
Инженер-сметші 54-44-73
111
Сагиндиков Архат Кайратович Инженер 54-44-73 113
Степанова Татьяна Рафаиловна Сектор басшысы 54-44-73 112
Жоспарлау және жобалау секторы
Ашихина Наталья Николаевна
Сектор меңгерушісі 54-43-31
131
Ворчикова Алла Николаевна
Бас маман 54-41-03
133
Кокушева Динара Камзаевна
Бас маман 54-41-03
132
Айдарова Салтанат Оразбековна Экономист 54-41-03 133
Сыздыкова Гульзада Бектабаевна Экономист 54-41-03 133
Бухгалтерия
Еленова Шолпан Стахановна
Бас есепші 54-95-24
123
Искакова Жайнагуль Алматовна
Бас есепшінің орынбасары 54-40-46
119
Кулпеисова Кенжегуль Жакупбековна
ӘШБ жөніндегі орынбасар 54-40-46
129
Жаппасбаева Гульжан Акылбековна
Есепші 54-40-46
122
Кадырбаева Галия Сертаевна
Есепші 54-40-46
120
Жампеисова Макпал Кадырхановна
Есепші 54-77-44
115
Сулейменова Жанна Асылбековна
Есепші 54-77-44
115
Мемлекеттік сатып алу секторы
Шугаев Руслан Каикмуллович
Сектор басшысы 54-95-24
125
 Бородина Галина Анатольевна
Мемлекеттік сатып алу жөніндегі маман 54-40-46
124
Амантай Алма Мараткызы
Есепші 54-40-46
124
Балалардың құқықтарын қорғау және олардың мүдделерін сақтау секторы
  Досмухамедова Гульнара Бираловна
Сектор меңгерушісі 54-96-66
162
Муканова Асия Нуртасовна Бөлім басшысы 54-52-28 165
Карыбаева Биби Сериковна 
Бас маман 54-52-28
164
Кравец Марина Александровна
Әлеуметтік педагог 54-52-28
166
Молдабаева Диана Жанибековна
Инспектор 54-52-28
167
Сулейменова Акнур Калмухановна  Инспектор 54-52-28 168
 Елеусизова Маржан Насибуловна Инспектор 54-52-28 163 
       
       
Қалалық кәсіподақ
Жданова Нина Александровна 
Төрайым 54-30-07  146
Кадрлық жұмыс және құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі
Дощанова Айман Дуйсенбаевна
Бөлім басшысы 54-30-07
104
Бейсенбаева Зухра Сатбековна
Іс жүргізуші 54-30-07
107
Кошкенова Дамиля Бекмаганбетовна 
Инспектор 54-30-07
107
Сарыпбекова Карлыгаш Жумабековна 
Аудармашы 54-30-07
107
Ақпараттандыру бөлімі
Шестаков Василий Юрьевич
Бөлім басшысы 54-39-02
127
 Олжабаев Еркебулан Алибекович
Сектор басшысы 54-39-02
127
Уразбаева Асель Галимхановна
Бағдарламалық қамтамасыз ету жөніндегі инженер 54-39-02
127
       
Заң бөлімі
Сас Юлия Юрьевна
Бөлім басшысы 54-40-46
124
Білім беру қызметтерінің сапасын ішкі бақылау секторы
Минеева Юлия Александровна
Сектор меңгерушісі 54-71-30
140
Эксперименттік және инновациялық жұмыс бөлімі
Лазарева Анна Анатольевна
Бөлім басшысы 54-30-07
146
Білім беру саласындағы МЖӘ әдістемелік қамьамасыз ету бөлімі
Кожевина Людмила Анатольевна
Бөлім басшысы 54-30-07
 

Бейсембаева Зухра Сатбековна

gos zakup kazҰлттық білім беру деректер қорыegovbilimland logotip
 kazteleradio egov semya kaz