Ұлы Отан соғысының атақты жауынгері, аты аңызға айналған қолбасшы, халық батыры, көрнекті қазақ жазушысы Бауыржан Момышұлының шығармашылығын жас ұрпақтың арасында  насихаттау және поэзияға деген сүйіспеншілікке тәрбиелеу мақсатында   ағымдағы жылдың 22 желтоқсан күні Бауыржан Момышұлы атындағы №5 орта мектепте «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Бауыржан оқулары» сайысы болып өтті. Сайысқа қаламыздағы жалпы білім беретін мектептерден 56 оқушы қатысты. Сайыс 4 номинация бойынша өткізілді: « Көркем сөз оқушы», «Жас қаламгер», «Суретші-иллюстратор», «Жас оператор».

«Бауыржан оқулары» қалалық сайысының қорытындысы бойынша мынандай жеңімпаздар анықталды:

«Көркем сөз оқушы»  номинациясында:

(Қазақ  мектептері бойынша)  

І орын- Мырзахметова Айман (9 сынып, №17 ОМ)

ІІ орын-Айбекқызы Апал (10 сынып, №20 ОМ)

ІІ орын- Талғатов Диас (6 сынып, №17 ОМ)

ІІІ орын-Равшанбекова Дияна (7 сынып, №9 ОМ)

ІІІ орын-Мешітбай Айым (9 сынып,СМГ)

ІІІ орын- Ибраева Асем (5 сынып, №5 ОМ)

Орыс мектептері бойынша:  

І орын- Наспаев Диас (8 сынып, №5 ОМ)

ІІ орын-Нұрмұхамет Әли  (8 сынып, №8 ОМ)

ІІ орын- Аберясьева Ангелина (8 сынып, №5 ОМ)

ІІІ орын-Қалеева Сабина (6 сынып, №1 МЛ)

ІІІ орын-Тимаев Альберт (9 сынып,ФМЛ)

ІІІ орын- Петрова Анастасия (10 сынып, №8 ОМ)

«Жас қаламгер» номинациясында:

І орын- Қарасартова Ляззат(6 сынып, №5 ОМ)

ІІ орын-Амирханқызы Ақжунис (8 сынып, СМГ)

ІІ орын-Бердимуратов Эльдар (6 сынып, №115 ОМ)

ІІІ орын-Писклова Александра (5 сынып, №8 ОМ)

ІІІ орын-Трубецкой Дмитрий (6 сынып, №7 ОМ)

«Суретші-иллюстратор» номинациясында:

І орын- Плотникова Диана (9 сынып, №19 ОМ)

ІІ орын- Сафиулина Арина (7 сынып, ФМЛ)

ІІ орын- Романова Алиса (6 сынып, №5 ОМ)

ІІІ орын-  Хлыстун Анна (6 сынып, МГГ)

ІІІ орын- Байгужин Ильяс (11 сынып, №20 ОМ)

ІІІ орын- Шегай Ксения (11 сынып, №3 МГ)

«Жас оператор» номинациясында:

І орын- Никанорова Екатерина (8 сынып, №19 ОМ)

ІІ орын - Саламахин Антон, Шукманов Санжар (11 сынып, №1 МЛ)

ІІ орын – Кекентай Дильназ ( 9 сынып, №9 ОМ)

ІІІ орын- Наурызбаева Камила (9 сынып, МГГ)

ІІІ орын – Аужанов Данат ( 9 сынып, №20 ОМ)

ІІІ орын-  Масляк Владимир (9 сынып, №5 ОМ)

12345

gos zakup kazҰлттық білім беру деректер қорыegovbilimland logotip
 kazteleradio egov semya kaz